Marex-1

Skontaktuj się z nami
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell
Szukaj
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell

Olej grzewczy Shell Heat Transfer Oil S2 209L

3.490.00

Ilość
Kategoria:

Opis

SHELL HEAT TRANSFER OIL S2 209L

Nazwa produktu: Shell Heat Transfer Oil S2

Poprzednia nazwa: Shell Thermia B

Mineralny olej grzewczy o wysokich parametrach eksploatacyjnych. Shell Heat Transfer Oil S2 powstał w oparciu o bardzo starannie wybrana bazę olejowa, aby zapewnić doskonałe parametry pracy w zamkniętych systemach grzewczych.

Właściwości i korzyści

  • Wydłużony czas eksploatacji. Shell Heat Transfer Oil S2 powstał w oparciu o staranie dobraną bazę olejową odporną na krakowanie, utlenianie i spadek lepkości. Zapewnia to wydłużonony czas eksploatacji oleju, sprawność układu grzewczego oraz dobrą cyrkulację oleju zapewniającą, że temperatura filmu olejowego w warstwie przyściennej nie przekracza wartości granicznej.
  • Sprawność układu. Niska lepkość umożliwia doskonały przepływ oleju i wymianę ciepła w szerokim zakresie temperatur. Niska wartość preżności par produktu Shell Heat Transfer Oil S2 zabezpiecza przed jego krakowaniem. Minimalizuje to ilość powstających lotnych produktów rozkładu, które mogłyby wymagać odzyskania poprzez komory rozprężania lub kolektory kondensatu.
  • Zabezpieczenie przed zużyciem. Shell Heat Transfer Oil S2 nie powoduje korozji i odznacza się dobrymi zdolnościami do rozpuszczania, co zmniejsza ilość osadu powstajacego w wyniku utleniania i utrzymuje wewnętrzne powierzchnie układu w czystości.

Specyfikacje i dopuszczenia

  • Klasyfikowany jako ISO 6743-12 Family Q;
  • Spełnia wymagania DIN 51522;
  • Spełniaja wymagania GB 23971-2009, L-QB 300.

Główne zastosowania

  • Do zastosowań w przemysłowych układach przenoszenia ciepła, m.in. w przemyśle przetwórczym, zakładach chemicznych czy przy produkcja tekstyliów itp. oraz w urzadzeniach domowych, takich jak grzejniki olejowe.
  • Shell Heat Transfer Oil S2 może być w układach grzewczych pracujących w systemie pracy ciągłej w wysokich temperaturach przy zachowaniu poniższych granicznych wartości: Maksymalna temperatura filmu olejowego: 320°C; Maksymalna temperatura w układzie: 300°C.

Informacje dodatkowe

Waga 200 kg
Marka

Shell

Stan

Nowy

Pojemność opakowania

209

Typ

Brak informacji

Waga produktu z opakowaniem jednostkowym

195

EAN (GTIN)

0604310222772

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Olej grzewczy Shell Heat Transfer Oil S2 209L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *