Marex-1

Skontaktuj się z nami
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell
Szukaj
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell

Shell Corena S2 P 100 20L

599.00

Ilość
SKU: 9044001045 Kategoria:

Opis

SHELL CORENA S2 P 100 (20L)

Nazwa produktu: Shell Corena S2 P 100

Poprzednia nazwa produktu: Shell Corena P 100

Shell Corena S2 P to wysokiej jakości olej do tłokowych sprężarek powietrza. Posiada doskonałe właściwości smarne w warunkach wysokich ciśnień i temperatury panujących w kompresorach tłokowych. Doskonały do zastosowania w urządzeniach gdzie temperatura na wylocie sięga 220 [0C] i wyżej.

Właściwości i korzyści

– Wydłużone interwały wymiany – dłuższa eksploatacja Shell Corena S2 P utrzymuje czystość zaworów wylotowych i tłoków w sprężarce, wpływając znacznie na wydłużenie czasu pomiędzy kolejnymi wymianami oleju. Sprężarki mogą być utrzymywane w ruchu przez znacznie dłuższy okres czasu pracując ze stałą wysoką wydajnością.

– Doskonała ochrona przeciwzużyciowa Shell Corena S2 P doskonale chroni metalowe wewnętrzne części sprężarek przed korozją i zużyciem co daje wydłużone czasy eksploatacji bardzo obciążonych podzespołów tj. łożyska i tłoki.

– Sprawność systemów Shell Corena S2 P zapobiega tworzeniu się osadów węglowych oraz laków na zaworach i tłokach w warunkach wysokiej temperatury i ciśnienia. Osady i laki mogą powodować poważne uszkodzenia sprężarek, obniżenie ciśnienia roboczego oraz zwiększenie kostów eksploatacji. Dodatkowo Shell Corena S2 P bardzo dobrze separuje wodę zapobiegając tym zjawisku korozji jak również zwiększa możliwość jej usunięcia z układu.

– Poprawa bezpieczeństwa pracy W układzie wylotowym sprężarki mogą pojawiać się zanieczyszczenia tj. cząstki rdzy, rozproszone cząstki zanieczyszczeń węglowych co wspólnie z ciepłem pochodzącym z cyklu sprężania oraz sprężonym tlenem z powietrza może powodować zagrożenie wybuchem lub pożar. Skład produktu Shell Corena S2 P znacznie minimalizuje to zjawisko.

Zastosowanie

– Tłokowe sprężarki powietrza Shell Corena S2 P jest odpowiedni do przemysłowych sprężarek tłokowych procujących z emperaturą na wylocie nie wyższą niż 220 [0C].

– Śrubowe sprężarki powietrza Shell Corena S2 P może być użyta w kompresorach podających powietrze do oddychania, po wprowadzeniu dodatkowo systemu czyszcząco-filtrującego by zapewnić oddechową jakość powietrza.

Dopuszczenia i Aprobaty

Spełania: ISO 6743-3A-DAA

Shell Corena S2 P jest kompatybilny z uszczelnieniami przewidzianymi do użycia w kompresorach powietrza.

Ochrona środowiska

Nie wylewać zużytego oleju do ścieków, zbiorników wodnych, na ziemię. Usuwać zużyty olej z pomocą jednostek recyklingu.

Bezpieczeństwo pracy

Informacje dotyczące Bezpieczeństwa i Higieny użytkowania znajdują się w Karcie Charakterystyki.

Informacje dodatkowe

Waga 20 kg
Marka

Shell

Stan

Nowy

Pojemność opakowania

20

Klasa lepkości SAE

inna, 100

EAN (GTIN)

5011987186255

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Shell Corena S2 P 100 20L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *