Marex-1

Skontaktuj się z nami
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell
Szukaj
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell

Shell Corena S3 R 46 209L

4.190.00

Ilość
SKU: 8626042219 Kategoria:

Opis

Shell Corena S3 R to wysokiej jakości olej przeznaczony do śrubowych i łopatkowych spreżarek powietrza. Zawiera zaawansowany pakiet dodatków uszlachetniających dający doskonałą ochronę oraz znakomite własciwości smarne w kompresorach pracujących z ciśnieniem roboczym do 20 [bar] oraz temperaturą na wylocie do 100 [0C], interwał wymiany do 4000 [mth].

Właściwości i korzyści

– Wydłużone interwały wymiany – dłuższa eksploatacja Shell Corena S3 R jest zaprojektowany do wydłużenia okresów wymiany nawet do 4000 [mth] (o ile producent urządzenie nie zaleca inaczej) nawet w temperaturach pracy dochodzących do 100 [0C]. Jak również:

– zapiobiega tworzeniu się osadów węglowych w szczelinach kompresorów śrubowych i łopatkowych

– zapewnia utrzymanie doskonałej czystości w separatorach olej/powietrze, jak również w systemach koalescencyjnych. Okresy między wymianami oleju będą zależne od rodzaju przyjmowanego powietrza, warunków pracy i warunków środowiskowych. Dla wilgotnego i gorącego klimatu tj. Azja lub regiony Pacyfiku zaleca się skrócenie interwałów wymiany (sprawdzić zalecenia regionalnego OEM).

– Doskonała ochrona przeciwzużyciowa Shell Corena S3 R przez wiele lat doskonale chroni wewnętrzne powierzchnie metali przed korozją i zużyciem. Zawiera doskonały pakiet dodatków przeciwzużyciowych co znacznie wydłuża okres eksploatacji najbardziej narażonych na zniszczenie mechaniczne części tj. łożyska lub przekładnie.

– Sprawność systemów Szybkie uwalnianie powietrza oraz zapobieganie powstawaniu piany to krytyczne właściwości dla oleju kompresorowego, co daje szybki start oraz utrzymywanie stałego nadciśnienia. Shell Corena S3 R jest zaprojektowana do szybkiego uwalniania powietrza bez możliwości tworzenia się piany, zapewnia to bezawaryjną pracę w cyklicznych warunkach. Dodatkowo Shell Corena S3 R pozwala dobrze separować wodę z separatorów olej/powietrze oraz osuszaczy.

Zastosowanie

– Łopatkowe sprężarki powietrza Shell Corena S3 R jest odpowiedni do sprężarek łopadkowych posiadających zanurzeniowy lub wtryskowy układ smarowania, praca do ciśnienia roboczego 20 [bar] i 100 [0C] na wylocie.

– Śrubowe sprężarki powietrza Shell Corena S3 R jest odpowiedni do sprężarek śrubowych posiadających zanurzeniowy lub wtryskowy układ smarowania, praca do ciśnienia roboczego 20 [bar] i 100 [0C] na wylocie.

Dopuszczenia i Aprobaty

ISO 6743-3A-DAJ

Shell Corena S3 R jest kompatybilny z uszczelnieniami przewidzianymi do użycia z olejem mineralnym.

Informacje dodatkowe

Waga 200 kg
Stan

Nowy

EAN (GTIN)

8719992420179

Marka

Shell

Pojemność opakowania

209

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Shell Corena S3 R 46 209L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *