Marex-1

Skontaktuj się z nami
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell
Szukaj
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell

Shell Omala S2 GX 680 20L

599.00

Ilość

Opis

Shell Omala S2 G 680

Poprzednia nazwa produktu: Shell Omala 680

Shell Omala S2 G to wysokiej jakości olej przekładniowy z dodatkami EP, przeznaczony do użycia w wysokoobciążonych przekładniach przemysłowych. Doskonałe właściwości przenoszenia obciążeń produktu Shell Omala S2 G w połączeniu z odpowienio dobranym współczynnikiem tarcia oferuje doskonałą pracę i właściwości użytkowe przekładni.

Właściwości i korzyści

  • Wydłużone interwały wymiany – dłuższa eksploatacja Shell Omala S2 G jest olejem posiadającym w swoim składzie specjalnie wyselekcjonowaną bazę mineralną odporną termicznie i chemicznie w całym okresie użytkowania. Shell Omala S2 G może z powodzeniem pracować w temperaturze do 100 [0C] nie tworząc przy tym osadów i szlamów.
  • Doskonała ochrona przeciwzużyciowa i antykorozyjna Doskonałe właściwości przenoszenia obciążeń produktu Shell Omala S2 G redukują zużycie zębów oraz łożysk przekładni, komponentów z brązu i stali. Shell Omala S2 G doskonale chroni przed korozją (brąz, stal) nawet w obecności wody i zanieczyszczeń stałych.
  • Sprawność systemów Shell Omala S2 G wykazuje bardzo dobre właściwości separacji wody. Woda z układu przekładniowego może być w prosty sposób usuwana za pomocą drenażu, co w znaczny sposów przedłuża okres eksploatacji oraz zapewnia utrzymanie filmu smarowego. Obecność wody w układnie przekładniowym znacznie przyśpiesza korozję powierzchni metalowych dlatego należy usuwać ją tak szybko jak to możliwe.

Zastosowanie

  • Zamknięte przekładnie przemysłowe Pakiet dodatków przeciwzużyciowych (EP) produktu Shell Omala S2 G zawiera związki siarki i fosforu co przyczynia się do bezawaryjnej pracy zamkniętych przekładni przemysłowych o prostych, spiralnych lub skośnych zębach.
  • Wysokoobciążone przekładnie Shell Omala S2 G posiada w składzie pełny pakiet dodatków EP co pozwala na użycie produktu w wysokoobciążonych przekładniach.
  • Inne aplikacje Shell Omala S2 G jest przeznaczona do użycia w rozbryzgowych układach smarowania łożysk i przekładni. Dla wysokoobciążonych przekładni ślimakowych zalecane są produkty z grupy Shell Omala S4 WE. Do przekładni hipoidalnych stosowanych w pojazdach muszą być stosowane produkty z grupy Shell Spirax.

Dopuszczenia i Aprobaty

ISO 12925-1 Typ CKD, z wyłączeniem ISO 680-1000, ISO 680 spełnia CKC DIN 51517 – cz.3 (CLP), z wyłączeniem ISO 1000 ANSI/AGMA 9005-E02 (EP) US Steel 224 David Brown S1.53.101,102,103,104 MAG (Cincinatti Machine) P34,35,59,63,74,76-78

Bezpieczeństwo pracy

Informacje dotyczące Bezpieczeństwa i Higieny użytkowania znajdują się w Karcie Charakterystyki.

Porady

Zawsze sprawdzić kompatybilność oleju Shell Omala S2 G z produktami smarnymi mogącymi wchodzić z nim w kontakt.

Ochrona środowiska

Nie wylewać zużytego oleju do ścieków, zbiorników wodnych, na ziemię. Usuwać zużyty olej z pomocą jednostek recyklingu.

Informacje dodatkowe

Waga 20 kg
Marka

Shell

Stan

Nowy

Pojemność opakowania

20

Klasa lepkości SAE

inna, 680

Waga produktu z opakowaniem jednostkowym

20

EAN (GTIN)

5011987259218

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Shell Omala S2 GX 680 20L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *