Marex-1

Skontaktuj się z nami
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell
Szukaj
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell

Shell Omala S4 GXV 150 20L

1.569.00

Ilość

Opis

SHELL OMALA S4 GXV 150 (20L)

Shell Omala S4 GXV 150

Zaawansowany syntetyczny przemysłowy olej przekładniowy

Shell Omala S4 GXV 150 to zaawansowany, wysokowydajny, syntetyczny, przemysłowy olej przekładniowy zatwierdzony przez Siemens AG o doskonałych parametrach eksploatacych w ciężkich warunkach, takich jak zmniejszenie tarcia, wydłużenie interwałów wymiany, wysoka odporność na micro-pitting. Zapewnia optymalną ochronę przekładni i znakomitą kompatybilność z uszczelnieniami.

Wydłużona ochrona i okresy między wymianami

Specjalne zastosowania

Właściwości i korzyści

– Długotrwała eksploatacja – niższe koszty utrzymania

Shell Omala S4 GXV 150 zawiera zaawansowany pakiet dodatków oraz specjalnie dobraną bazę syntetyczną, co zapewnia znakomitą ochronę podzespołów przed awariami, nawet w przypadku długich interwałów pracy i/lub wysokich temperatur pracy. Shell Omala S4 GXV 150 może pracować przy temperaturach w układzie sięgających do 1200C.

Stosowanie oleju Shell Omala S4 GXV 150 umożliwia znaczne wydłużenie okresów między przeglądami, w porównaniu do konwencjonalnych przemysłowych olejów przekładniowych.

– Doskonała ochrona przeciwzużyciowa i antykorozyjna

Shell Omala S4 GXV 150 doskonale przenosi obciążenia i chroni przed występowaniem zjawiska „micro-pitting’u” umożliwiając wydłużenie czasu użytkowania urządzenia, nawet w warunkach udarowych. Te właściwości umożliwiają dłuższe użytkowanie łożysk i przekładni, w porównaniu z zastosowaniam mineralnych środków smarnych. Shell Omala S4 GXV 150 doskonale chroni przed korozją, nawet w obecności wody i zanieczyszczeń stałych.

– Efektywna praca systemów

Shell Omala S4 GXV 150 umożliwia utrzymanie lub zwiększenie efektywności pracy układów przekładniowych dzieki doskonałym właściwościom niskotemperaturowym i niższemu tarciu w porównaniu do produktów mineralnych. Dzięki temu zapewnia lepsze smarowania układów w przypadku rozruchu w niskich temperaturach.

Główne zastosowania

– Motoreduktory i inne trudnodostępne układy

Shell Omala S4 GXV 150 jest szczególnie polecany do stosowania w układach, w których wymagane są bardzo długie okresy użytkowania, konserwacja jest rzadka lub urządzenia są trudnodostępne. – – Doskonała kompatybilność z uszczelnieniami, farbami i uszczelniaczami

Zalecany do przemysłowych układów redukcyjnych z różnymi uszczelnieniami, w tym kauczuku nitrylowego i fluoroelastomerami. Spełnia wymogi stawiane przez Siemens dla przekładni i motoreduktorów Flender.

– Zamknięte systemy przekładni przemysłowych

Zalecany do przemysłowych przekładni redukcyjnych pracujących w ciężkich warunkach, takich jak wysokie obciążenia, niskie bądź wysokie temperatury oraz duże duże wahania temperatur.

– Inne zastosowania

Shell Omala S4 GXV 150 może być stosowany do smarowania łożysk i innych części układu przekładniowego w systemach smarowania obiegowego lub rozbryzgowego.

Do wysoko obciążonych przekładni ślimakowych zalecane są oleje Shell Omala z serii “W”. Dla hypoiodalnych przekładni samochodowych należy stosować oleje Shell Spirax.

Specyfikacje i dopuszczenia

– ISO 12925-1 Typ CKD

– ANSI/AGMA 9005-F16

– Flender – zatwierdzony zgodnie z Flender T 7300 – oleje Omala S4 GXV ISO 150 – 680 są zatwierdzone przez Flender do stosowania w przekładniach i silnikach z reduktorem Flender.

– DIN 51517-3 (CLP)

– China National Standard GB 5903-2011 CKD

– AIST (US Steel) Req. No. 224

Bezpieczeństwo pracy i ochrona środowiska

– Bezpieczeństwo pracy

Omala S4 GXV 150 nie stwarza bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia w trakcie poprawnego jego użytkowania zgodnego z przeznaczeniem oraz z zachowaniem higieny osobistej i przemysłowej. Unikać kontaktu ze skórą. Używać rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą zmyć olej wodą z mydłem.

– Ochrona środowiska

Zużyty olej należy przekazać do autoryzowanej firmy zajmującej się utylizacją odpadów i posiadającej stosowne zezwolenia. Nie wylewać do gleby, wód powierzchniowych ani kanalizacji.

Informacje dodatkowe

– Procedura wymiany

Omala S4 GXV 150 jest olejem na bazie syntetycznych węglowodorów i jest kompatybilny z przemysłowymi, mineralnymi olejami przekładniowymi – nie jest wymagana specjalna procedura wymiany. Jednakże aby korzystać ze wszystkich zalet syntetycznego oleju Shell Omala S4 GXV nie powinna byc ona mieszana z innymi olejami.

Należy upewnić się, że układ olejowy jest czysty i wolny od zanieczyszczeń.

Informacje dodatkowe

Waga 20 kg
Stan

Nowy

EAN (GTIN)

5011987033986

Numer katalogowy producenta

550047048

Producent

Shell

Pojemność opakowania

20

Klasa lepkości SAE

inna, .

Waga produktu z opakowaniem jednostkowym

20

Specyfikacja jakościowa

SO 12925-1

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Shell Omala S4 GXV 150 20L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *