Marex-1

Skontaktuj się z nami
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell
Szukaj
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell

Shell Omala S4 WE 460 20L

1.290.00

Ilość

Opis

SHELL OMALA S4 WE 460 20L

Shell Omala S4 WE to zaawansowany, wysokowydajny, syntetyczny, przemysłowy olej przekładniowy do zastosowania w przekładniach ślimakowych. Dysponuje w swoim składzie bazą polialkiloglikolową (PAG) oraz doskonały pakiet dodatków uszlachetniających. Oferuje znakomite właściwości eksploatacyjne (oszczędność energii, redukcja tarcia, wydłużone interwały wymiany, duża odporność na micro-pitting,) w ciężkich warunkach pracy.

Wybrane zalety i możliwe korzyści

– Wydłużone interwały wymiany, dłuższa eksploatacja. Shell Omala S4 WE jest zaprojektowany by przekazywać doskonałe właściwości antyutleniające oraz stabilność termiczną, dłuższe okresy użytkowania oraz by zabezpieczać tworzeniu szkodliwych związków w reakcjach oksydacyjnych w warunkach wysokich temperatur. Właściwości te pomagają w utrzymaniu czystości układów w długich interwałach ich użytkowania. Shell Omala S4 WE dostarcza znaczące wydłużenie czasu eksploatacji urządzeń w porównaniu do konwencjonalnych olejów przekładniowych

– Doskonała ochrona. Shell Omala S4 WE optymalnie przenosi obciążenia i chroni przed występowaniem zjawiska „micro-pitting’u” co przedłuża czas użytkowania urządzenia nawet w warunkach udarowych. Te właściwości dostarczają dużą przewagę nad produktami smarnymi pracującymi w łożyskach lub w przekładniach gdzie bazą jest olej mineralny.

– Shell Omala S4 WE pomaga zwiększyć efektywność i sprawność układów przekładniowych poprzez bardzo niską temperaturę płynięcia co znacznie zmniejsza tarcie w porównaniu z produktami mineralnymi. Powoduje to polepszenie smarowania układów przy starcie w niskich temperaturach.Testy stanowiskowe dowiodły zwiększenie sprawności i zdolność pracy układów do 15% w porównaniu do standardowegooleju mineralnego oraz 11 % w porównaniu do olejów syntetycznych PAO. Wyniki zostały potwierdzone przez producentów OEM w wielu układach.

– Shell Omala S4 WE jest rekomendowany do wielu typów przekładni lub smarowania łożysk, a także wielu innych komponentów gdzie funkcjonuje smarowanie cyrkulacyjne lubrozbryzgowe.Shell Omala S4 WE nie jest zalecany do smarowania komponentów układów przekładniowych wykonanych z aluminium lub jego stopów.?

Zastosowanie

– Zamknięte przemysłowe przekładni ślimakowe. Shell Omala S4 WE jest rekomendowany do przekładni ślimakowych pracujących w ciężkich warunkach tj.wysokie obciążenie, bardzo niskie i wysokie temperatury pracy, zróżnicowanie skoki temperatur.

– Systemy o wydłużonych okresach eksploatacji. Zaleca się użycie produktu Shell Omala S4 WE do redukcyjnych układów przemysłowych,

pracujących w ciężkich warunkach gdzie wymagane są długie interwały wymiany z uwagi na występujące problemy obsługowe (np. przekładnie w turbinach wiatrowych).

Dopuszczenia i aprobaty

Spełnia:

David Brown S1.53.105 G

ISO 12925-1 Typ CKE

ANSI/AGMA 9005-E02 (EP)

Informacje dodatkowe

Waga 20 kg
Marka

Shell

Stan

Nowy

Pojemność opakowania

20

Klasa lepkości SAE

inna, *

EAN (GTIN)

5011987015937

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Shell Omala S4 WE 460 20L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *