Marex-1

Skontaktuj się z nami
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell
Szukaj
Autoryzowany Dystrybutor Shell
Autoryzowany
Dystrybutor Shell

Shell Tonna S3 M 32 20L

539.00

Ilość

Opis

Shell Tonna S3 M 32

Poprzednia nazwa produktu: Shell Tonna S32

Najwyższej jakości oleje maszynowe do łóż i prowadnic.Shell Tonna S3 M to wysokiej jakości olej do prowadnic i mechanizmów podawczych. Jego ulepszona przyczepność oraz charakterystyka „stick-slip” znacznie poprawiają pracę układów. Jest specjalnie polecany w przypadkach gdzie używane są maszyny niskoobrotowe z połączonym układem smarowania oraz wymagana jest szczególna precyzja obróbki.

Właściwości i korzyści

  • Znakomite właściwości tarciowe. Zapobiega zjawisku „stick-slip” pozwalając tym samym na dokładniejsze pozycjonowanie wolno poruszających się narzędzi. Daje to możliwości poprawienia jakości obrabianych powierzchni oraz uzyskanie większych dokładności wymiarowych.
  • Zaawansowana technologia. Zaprojektowany wspólnie z przodującymi producentami urządzeń obróbczych by zapewnić spełnienie wymagań stawianych olejom w zróżnicowanych warunkach pracy oraz dla wielu różnych materiałów używanych do produkcji prowadnic i urządzeń podawczych.
  • Doskonałe właściwości adhezyjne. Bardzo efektywna adhezja do powierzchni metalowych, odporność na wymywanie płynami obróbkowymi przez co redukuje się jego zużycie, a maszyna pracuje bardziej wydajnie i jednostajnie.
  • Dobre właściwości separacyjne. Łatwa separacja wodnych emulsji obróbkowych umożliwia szybkie jego usunięcie.
  • Ochrona przeciwzużyciowa. Shell Tonna S3 M bardzo dobrze chroni przez zużyciem części maszynowe tj. prowadnice, łożyska oraz części składowe układów hydraulicznych co daje szerokie zastosowanie w połączonych układach lubrykacyjnych.
  • Znakomite właściwości antykorozyjne. Daje efektywną ochronę antykorozyjną powierzchni metalowych nawet w obecności wodnych emulsji.

Zastosowanie.

  • Prowadnice i mechanizmy podawcze. Shell Tonna S3 M został zaprojektowany do zastosowania dla różnych materiałów stosowanych w prowadniczych i/lub urządzeniach podawczych tj. żelazo lub materiały syntetyczne.
  • Maszynowo-narzędziowe systemy hydrauliczne. Shell Tonna S3 M jest specjalnie polecany do urządzeń gdzie występuje połączony system smarowania w układach hydraulicznych i ślizgowych.
  • Przekładnie i wrzeciona. Odpowiedni do smarowania przekładni i wrzecion.Niskie lepkości oleju Shell Tonna S2 M są zalecane do poziomych prowadnic (VG 32, 68 [cSt]), dla pionowych zaleca się użycie lepkości 220 [cSt].

Specyfikacje i dopuszczenia. Spełnione wymagania i posiadane aprobaty:

ISO 11158SO 6743-4 HM i HG; ISO 12925-1ISO 6743-6 CKC; ISO 19378ISO 6743-13 GA i GB; DIN CGLP; Cincinnati Machine P-50 (ISO 220), P-47 (ISO 68).

Informacje dodatkowe

Waga 20 kg
Marka

Shell

Stan

Nowy

Pojemność opakowania

20

Klasa lepkości SAE

inna

Waga produktu z opakowaniem jednostkowym

20

Numer katalogowy producenta

550027227

EAN (GTIN)

5011987188136

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Shell Tonna S3 M 32 20L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *